הפקת ליפ דאב - מגדלי הים התיכון

דיירי מגדלי הים התיכון בליפ דאב היסטרי. הדיירים הקשישים נותנים ביצוע מגניב של השיר "נצמדנו" של שלמה ארצי. הליפ דאב המצחיק שודר בערוץ 10, וזכה לשבחים רבים מגולשי אתר Mako בתחרות כוכב נולד. המשתתפים עברו את גיל 80 ואחדים מהם אף את גיל 90.


כמו כל עסק אחר גם בתי אבות זקוקים לשיווק אשר יגדיל את עסקיהם ויהפוך את בית האבות למקום נחשק עבור הדיירים וילדיהם. סרט תדמית לבית אבות יכול לשמש הן לשיווק בית האבות והן לגיוס תורמים במקרה הצורך.


חברת גלעד עדין מתמחה בהפקת סרט תדמית לבית אבות, בהפקת סרטים ויראלים כמו פלאש – מוב, ליפ – דאב, וקליפים יצירתיים להפצה באינטרנט. כבר הפקנו חוויות כאלה למפעל הפיס, שיכון ובינוי, מגדלי הים התיכון ולחברות רבות שנהנו מהצילומים לא פחות מאשר מהתוצאה הסופית.

(באנגלית: Lip dub) הוא וידאו קליפ המשלב דיבוב שפתיים של המשתתפים לצלילי שיר מפורסם המושמע ברקע. הז'אנר זכה לפופולריות רבה בשל התפתחות הפלטפורמות לשיתוף סרטוני וידאו ביתיים כשבראשן YouTube. סרטוני הליפדאב נחשבים לדוגמה לסרטונים ויראליים, שבמקרים מסוימים הגיעו תוך ימים ספורים לעשרות ואף מאות אלפי צפיות.

 ליפ דאב נראה בדרך כלל כסרטון ביתי שהוכן על ידי חובבנים בהשקעה מינימלית ובספונטניות. אולם למעשה, לצורך הכנת סרטון ליפ דאב איכותי נדרשת השקעה רבה ודיוק בפרטים. הסרטון מצולם לרוב בשוט אחד, כאשר מצלמת הווידאו עוברת בין חדרים ומסדרונות שונים באתר הצילום ומתמקדת לסרוגין על השחקנים המדבבים בשפתיהם את השיר המושמע ברקע. על פי רוב כל שחקן מדבב מספר שניות מועטות את השיר עד שהמצלמה עוברת לשחקן הבא.

צור איתנו קשר

בנושא: הפקת ליפ דאב - מגדלי הים התיכון

שם / Full Name
דואר אלקטרוני / Email
טלפון / Tel
נושא