שידורים חיים

בשידור חי  - אין צ'אנס נוסף. 

בשידור חי -  אי אפשר לעשות "קאט" ולצלם מחדש.

בשידור חי  - מה שקורה, זה בדיוק מה שכולם רואים.
 
לכן בשידור חי לא לוקחים סיכונים. שנים של שידורים חיים לכל תחנות הטלוויזיה ולאתרי האינטרנט בישראל, מאפשרים לנו שקט נפשי ורוגע מקצועי כשאנחנו מפיקים את השידורים החיים לאינטרנט ולטלוויזיה. 

חברת גלעד עדין מובילה בישראל את תחום השידורים החיים לטלוויזיה ולאינטרנט. כולל כמובן גם שידור בפייסבוק.
לכן אנחנו משדרים אירועים של משרד ראש הממשלה, משרד החינוך, מוזיאון ישראל, הספרייה הלאומית, שיכון ובינוי, מנהרות הכרמל, החברה לישראל, קבוצת אריסון, המשרד לפיתוח הנגב והגליל, כנס ישראל לצעירים, ועידת הנגב באילת, חברות היי טק וכנסים בינלאומיים.  

איך הניסיון בא לידי ביטוי? 
למשל במבצע השידורים של דיוני וועדת טרכטנברג בקיץ הסוער של 2011. שבועיים של שידורים לכל אתרי האינטרנט בישראל, ומאות אלפי צופים בשידור החי. גם בפייסבוק.

או בשידור האינטרנט המורכב ממשאיות נוסעות במצעד המוסיקה בטיילת בתל-אביב, כאשר עשרות אלפי אנשים רוקדים מסביב. שידור אינטרנטי של שעה וחצי לדף הראשי של Ynet. 

גם ב"יום מעשים טובים" פרסנו צוותי צילום בכל הארץ, וניידת לווינית דילגה בין מוקדי השידור. השידורים הועברו מהשטח לכל תחנות הטלוויזיה בארץ.

אנחנו משדרים בשידור חי ומתעדים אירועים במגוון אמצעים: מצלמות ניידות ונייחות, מצלמות רחף, מסוקים או מערכות צילום ושידור ניידות.  אנחנו מפיקים שידור חי שמגיע היישר אל תחנות הטלוויזיה בארץ, ולאתרי אינטרנט בארץ ובעולם. יש לנו את היכולת להוציא שידורים מכל מקום בארץ, ולהגיע לכל נקודה על פני הגלובוס.

מערכת הקשרים האמיצה שלנו עם מערכות העיתונות, התקשורת והאינטרנט בארץ מאפשרת לנו להציע אירועים מעניינים לשידור באמצעי המדיה השונים ולאפשר לתקשורת לשדרם.

חשוב לזכור: אנחנו חברת תוכן יצירתית, ולכן חשוב לנו ללוות אתכם כבר בתהליך תכנון האירוע. אנו מסייעים לייצר תוכן איכותי ואטרקטיבי, המבוסס על ההכרות שלנו עם דפוסי ההתנהלות של התקשורת, על המבט ה"צילומי" של האירוע, ועל הניסיון שלנו לשדרג את החשיפה התקשורתית של כל אירוע.


 

צור איתנו קשר

בנושא: שידורים חיים

שם / Full Name
דואר אלקטרוני / Email
טלפון / Tel
נושא