אודות החברה

גלעד עדין בע"מ היא חברת תוכן חדשנית ויצירתית, המתמחה בגיבוש פתרונות הוליסטיים התפורים לרצונותיו של הלקוח בכל תחומי המדיה. החברה משלבת אנשי תוכן מנוסים ואמצעים טכנולוגיים חדשניים על מנת להשיג מובילות ובולטות בעולם התקשורת המשתנה. אנו מציעים קשת רחבה של שירותים, החל מפתרונות קונקרטיים בתחום הפקות הוידאו, האינטרנט והתוכן ועד לגיבוש וניהול אסטרטגיית מותג.
 
 
בראש החברה עומד גלעד עדין, מבכירי העיתונאים והמנהלים בישראל המוכר לכולם משנותיו הרבות כעורך ומגיש חדשות ואקטואליה בכל ערוצי הטלוויזיה בישראל.
 
 
במשך 20 שנים גלעד היה במאי, עורך, מפיק ומגיש – החל מערוץ 2 הניסיוני, דרך רשות השידור ככתב כלכלי, כעורך ומגיש "מבט", ועד תפקיד מנכ"ל ועורך ראשי של חדשות 10 בשנים הסוערות של התמוטטות ראש הממשלה שרון, בחירות 2006 (שידורי האולפן השקוף מכיכר רבין), ומלחמת לבנון השנייה.
 
 
כיום גלעד עדין הוא מרצה לתקשורת בבית הספר לתקשורת של המרכז הבינתחומי הרצליה. במקביל משמש גלעד כיועץ משרד התקשורת להקמת ערוץ חדשות בישראל.
 
גלעד הוא מהיועצים הבכירים והמנוסים בארץ בנושאי הפקות, מערכות תקשורת, תכנון והקמה של מערכות טלוויזיה, שידורי אינטרנט והקמת אתרי אינטרנט חדשניים. החברה מתמחה בשימוש בכלים טלוויזיוניים במדיה החדשה.

חברת גלעד עדין כוללת צוות מקצועי ומיומן של אנשי תוכן יצירתיים ואיכותיים המגובים ביכולות הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בתקשורת בישראל


נשמח לעמוד לרשותכם ולהעמיד את הניסיון שלנו - לשרותכם, אז הרגישו חופשי ליצור קשר.

צור איתנו קשר

בנושא: אודות החברה

שם / Full Name
דואר אלקטרוני / Email
טלפון / Tel
נושא